РосУкр

Питання та відповіді нотаріуса

Чи можна у Вас провести угоду купівлі продажу квартири, що знаходиться у місті Києві, якщо продавець має прописку у місті Харкові?

Так, можна. Правочин щодо відчуження нерухомого майна можна посвідчувати за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного правочину.

Мені необхідно зробити довідку про сімейний стан, тобто документ про те, що я не в шлюбі, що для цього необхідно?

Необхідна ваша особиста присутність з оригіналом паспорту та ідентифікаційного коду.

Нам необхідно оформити згоду на виїзд за кордон нашого сина у супроводі бабусі, що нам для цього необхідно і чи потрібна присутність дитини та бабусі у нотаріуса?

Ні, не потрібна, необхідна лише присутність матері та батька дитини. Детальний перелік документів, які Вам необхідно обов’язково мати при собі, можна знайти тут: Документи для оформлення згоди на виїзд дитини за кордон.

Хочу подарувати доньці квартиру, підкажіть, які документи мені необхідно зібрати?

Перелік документів, для укладення договору дарування квартири, Ви можете знайти тут: Документи для укладення договору дарування квартири. Для більш детальної інформації, звертайтесь за номерами телефону, що ви бачите на нашому сайті та записуйтесь на консультацію.

Мені потрібна генеральна довіреність на авто від власника, що для цього необхідно?

Необхідна особиста присутність власника з оригіналом паспорта, ідентифікаційного коду та техпаспорту на авто. А також необхідно буде вказати паспортні дані, ідентифікаційний код та місце проживання представника. Докладніше: Посвідчення довіреності.

Хочемо з дружиною укласти шлюбний договір, що нам для цього потрібно?

Необхідно оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів, Ваш та дружини, а також свідоцтво про шлюб. У випадку, якщо збираєтесь прописувати у договорі конкретне майно, необхідні правовстановлюючі документи на це майно.

Збираюсь продати свою квартиру, що була подарована мені батьком, в період, коли я знаходився у шлюбі. Чи потрібно для продажу згода моєї дружини та її особиста присутність на підписанні договору купівлі-продажу?

Якщо квартира належить Вам на підставі договору дарування, то відповідно до норм Сімейного кодексу України, це Ваша особиста приватна власність, тому згода дружини та її присутність на підписанні договору купівлі-продажу не потрібна. Перелік документів, що необхідні для укладення договору купівлі-продажу Ви можете знайти тут: Документи для укладення договору купівлі-продажу квартири. Для більш детальної інформації, звертайтесь за номерами телефону, що ви бачите на нашому сайті, та записуйтесь на консультацію.

Скільки коштує нотаріальне завірення копій документів?

Вартість буде залежати від того, копії яких документів Вам необхідно завірити. Щоб уточнити ціни на нотаріальні послуги, телефонуйте: (044) 426-00-40 — Нотаріус Оболонь (метро Мінська), (044) 272-25-40 — Нотаріус центр Києва (метро Золоті ворота). Докладніше: Нотаріус ціни

Скільки коштує завірити договір у нотаріуса?

Вартість залежить від того, який договір Вам необхідний. Ви можете завірити в нотаріуса договір купівлі-продажу, договір дарування, договір оренди автомобіля та інші договори. Щоб уточнити ціни на посвідчення договору, а також отримати більш детальну консультації з питань, що Вас цікавлять, телефонуйте: (044) 426-00-40 — Нотаріус Оболонь (метро Мінська), (044) 272-25-40 — Нотаріус центр Києва (метро Золоті ворота). Докладніше: Послуги нотаріуса ціни

Скільки коштує посвідчення довіреності у нотаріуса?

Ви можете засвідчити у нотаріуса довіреність на представлення інтересів, на розпорядження майном, на розпорядження автомобілем та ін. Ціна буде залежати від того, які повноваження Вам потрібні. Щоб уточнити ціни на посвідчення довіреностей, телефонуйте: (044) 426-00-40 — Нотаріус Оболонь (метро Мінська), (044) 272-25-40 — Нотаріус центр Києва (метро Золоті ворота). Докладніше: Послуги нотаріуса Київ ціни

© 2012–2019. Усі права захищені.

Нотаріальна контора Авдієнко

Статті

Нотаріус ціни

Запитання-відповідь