РосУкр

Нотаріус центр Києва

Нотаріус:

Авдієнко Віктор Петрович

Адреса нотаріальної контори:

01030, м. Київ
вул. Рейтарська, 21/13, кв. 1 (1-й поверх),
ст. метро "Золоті ворота"


Телефон: (044) 272-25-40
Телефон/факс: (044) 279-73-72
Email: avdinotar@ukr.net

Нотаріус Оболонь

Нотаріуси:

Авдієнко Валерий Вікторович
Авдієнко Віталий Вікторович

Адреса нотаріальної контори:

04214, м. Київ
пр-т Оболонський 30, оф. 218 (вхід із проспекту на розі дому), ст. метро "Мінська"


Телефони/факс: (044) 426-00-40,
(044) 331-11-21
Email: avdienko_v@ukr.net

НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА АВДІЄНКО

Приватний нотаріус у Києві Авдієнко Віктор Петрович (нотаріальна контора у центрі Києва, вулиця Рейтарська, метро Золоті Ворота, нотаріус центр Києва), приватні нотаріуси Авдієнко Валерій Вікторович та Авдієнко Віталій Вікторович (нотаріальна контора на Оболоні, проспект Оболонський, метро Мінська, нотаріус Оболонь) — в межах діючого законодавства України надаємо нотаріальні послуги, здійснюємо всі нотаріальні дії.

Нерухомість (земельна дачна ділянка та земля під забудову, будинок, котедж, садиба, нежитлове приміщення, квартира, гараж, майновий комплекс), транспортні засоби (автомобіль, катер), майнові (корпоративні) права, у т.ч. на інвестиційний об'єкт, вексель, статутний фонд і господарське товариство, купівля–продаж, дарування, застава (іпотека)​​, оренда, позика, заповіт, шлюбний контракт, попередній договір (контракт), виконавчий напис, довіреність (генеральна), засвідчення підписів на статутах, на банківських картках, на заявах, посвідчення договорів, переклади, завірення копій документів, нотаріальні послуги — предмет частини роботи нотаріуса. Прагнемо до професіоналізму, розуміємо відповідальність, працюємо з оновлюваної законодавчою базою, суворо дотримуємося вимог закону і правил професійної етики нотаріуса.

В Нотаріальній конторі Авдієнко Ви отримаєте кваліфіковану допомогу з усіх питань, пов'язаних з нотаріальними послугами.

© 2012–2017. Усі права захищені.

Нотаріальна контора Авдієнко

Статті

Нотаріус ціни