РосУкр

Нотаріус центр Києва

Нотаріус:

Авдієнко Віктор Петрович

Адреса нотаріальної контори:

01030, м. Київ
вул. Рейтарська, 21/13, кв. 1 (1-й поверх),
ст. метро "Золоті ворота"


Телефон: (044) 272-25-40
Телефон/факс: (044) 279-73-72
Email: avdinotar@ukr.net

Нотаріус Оболонь

Нотаріуси:

Авдієнко Валерий Вікторович
Авдієнко Віталий Вікторович

Адреса нотаріальної контори:

04214, м. Київ
пр-т Оболонський 30, оф. 218 (вхід із проспекту на розі дому), ст. метро "Мінська"


Телефони/факс: (044) 426-00-40,
(044) 331-11-21
Email: avdienko_v@ukr.net

НОТАРІУС КИЇВ - НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА АВДІЄНКО

Вам потрібен нотаріус в Києві? Нотаріальна контора Авдієнко — це надання всіх нотаріальних послуг на високому професійному рівні! До ваших послуг нотаріальні контори в центрі Києва і на Оболоні.

Нотаріус Київ

Нотаріус в Києві надає нотаріальні послуги, здійснює всі нотаріальні дії.

Приватний нотаріус у Києві Авдієнко Віктор Петрович (нотаріальна контора у центрі Києва, вулиця Рейтарська, метро Золоті Ворота, нотаріус центр Києва), приватні нотаріуси Авдієнко Валерій Вікторович та Авдієнко Віталій Вікторович (нотаріальна контора на Оболоні, проспект Оболонський, метро Мінська, нотаріус Оболонь) — в межах діючого законодавства України надаємо нотаріальні послуги, здійснюємо всі нотаріальні дії.

Нотаріальні послуги Київ

Нерухомість (земельна дачна ділянка та земля під забудову, будинок, котедж, садиба, нежитлове приміщення, квартира, гараж, майновий комплекс), транспортні засоби (автомобіль, катер), майнові (корпоративні) права, у т.ч. на інвестиційний об'єкт, вексель, статутний фонд і господарське товариство, купівля–продаж, дарування, застава (іпотека)​​, оренда, позика, заповіт, шлюбний контракт, попередній договір (контракт), виконавчий напис, довіреність (генеральна), засвідчення підписів на статутах, на банківських картках, на заявах, посвідчення договорів, переклади, завірення копій документів, нотаріальні послуги — предмет частини роботи нотаріуса. Прагнемо до професіоналізму, розуміємо відповідальність, працюємо з оновлюваної законодавчою базою, суворо дотримуємося вимог закону і правил професійної етики нотаріуса.

Нотаріальна контора Авдієнко - це кваліфіковані консультації та послуги нотаріуса в Києві.

© 2012–2019. Усі права захищені.

Нотаріальна контора Авдієнко

Статті

Нотаріус ціни

Запитання-відповідь